PWSZ na Facebooku PWSZ na Spotify PWSZ na YouTube Helpdesk
06 kwietnia 2022

Spotkanie z maturzystami z III LO w Lesznie

Spotkanie z maturzystami z III LO w Lesznie

W poniedziałek, 4 kwietnia mieliśmy okazję gościć w III Liceum Ogólnokształcącym im. Juliusza Słowackiego w Lesznie. Dr Anna Maćkowiak, mgr Józefina Matyla i studentka I roku pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej Zuzanna Kończak spotkały się z maturzystami, którym przedstawiły ofertę Instytutu Pedagogicznego na nadchodzący rok akademicki. Zaprosiły również uczniów do udziału warsztatach, podczas których mieli okazję nauczyć się kilku technik radzenia sobie ze stresem, jak również zapoznać się z wybranymi zagadnieniami z zakresu edukacji medialnej.

Za maturzystów trzymamy kciuki i mamy nadzieję, że są wśród nich osoby, które zdecydują się na studia w murach naszej uczelni.

Przypominamy: nasza oferta dla tegorocznych maturzystów to 5-letnie studia magisterskie na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Z kolei absolwentom studiów licencjackich proponujemy studia II stopnia (2-letnie, kończące się uzyskaniem tytułu magistra) z zakresu pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej i pracy z rodziną oraz pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej z pedagogiką resocjalizacyjną.